KWIATOWE TRENDY 2019

Każdy rok przynosi nowości. Ale też w każdym roku są wśród trendów te, które się nie starzeją i są ponadczasowe. Również i w tym roku przygotowaliśmy przegląd trendów w dekoracjach i wiązankach ślubnych na sezon 2019. Chcemy, żeby ten materiał posłużył znów za inspirację przy planowaniach oprawy ślubnej.
Jak zawsze zachęcamy również do kontaktu z nami w kwestii wykonania dekoracji kwiatowych na Wasz ślub. Dla każdej pary oczywiście przygotujemy indywidualną ofertę.

KWIATOWE TRENDY 2018

Zapraszamy do zapoznania się z przeglądem nowych trendów w dekoracjach i wiązankach ślubnych na sezon 2018. Mamy nadzieję, że będzie to dla Was doskonała inspiracja. Zachęcamy również do kontaktu z nami w kwestii wykonania dekoracji kwiatowych na Wasz ślub, z przyjemnością dla każdej pary przygotujemy indywidualną ofertę. 

KWIATOWE TRENDY 2017

Jak ŚLUB, to obowiązkowo piękne KWIATY, które zapewnią niezapomniane wrażeniami wizualne dla Pary Młodej i wszystkich gości. A co daje nam rok 2017 dla przyszłych Par Młodych?  Zobaczmy… w galerii obok.

NASZE KWIATOWE REALIZACJE

Od kilku już lat w naszym Salonie z powodzeniem zajmujemy się również doborem odpowiedniej wiązanki i kompozycji kwiatowych do wybranej przez przyszłą Pannę Młodą sukni. Znając suknię, proponujemy do niej najlepsze kompozycje kwiatowe z najświeższych kwiatów. W ofercie mamy: zestawy wiązanek dla Panny Młodej i Świadkowej, przypinki do butonierek dla Pana Młodego i Świadka, dekoracje samochodu, dekoracje kościoła, dekoracje stołów na sali weselnej. Chcesz poznać naszą ofertę? ZADZWOŃ do nas! Przygotujemy dla Ciebie wycenę z propozycjami doboru kwiatów. A teraz zobacz nasze dotyczasowe realizacje:

WIĄZANKI ŚLUBNE, BUKIETY DLA ŚWIADKOWEJ i KWIATY DO BUTONIEREK

DEKORACJE SAMOCHODU PARY MŁODEJ

DEKORACJE KOŚCIOŁÓW

DEKORACJE SAL BANKIETOWYCH, STÓŁ PARY MŁODEJ I STOŁY GOŚCI WESELNYCH

UPOMINKI KWIATOWE I DELIKATESOWE DLA RODZICÓW